Author: y***3
Date:
Review: 他的長度有點長 要記得醒髮 髮尾有點容易毛躁團在一起 但是很好看 到手要修一下
顏色: 棕色
Price: NT$278
Original Price: NT$319
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2410183733794222 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 6764973 people said the quality is very good!
Author: y***3
Date:
Review: 他的長度有點長 要記得醒髮 髮尾有點容易毛躁團在一起 但是很好看 到手要修一下
顏色: 棕色
Author: y***5
Date:
Review: 髮質是好的 梳一下就開了
顏色: 棕色
Author: r***b
Date:
Review: 蠻好看的我第一次戴假髮很驚訝髮質沒有說很爛
顏色: 棕色
Author: e***i
Date:
Review: 網購,總有大量的包裹收,有很多的評語 要寫!但是,總是寫評語花掉了我大量的時間和精力! 所以在一段時間裡,我總是不去評價或者隨便寫寫!但 是,我又總是覺得好像有點對不住那些辛苦工作的賣家客 服、倉管、老闆。於是我寫下了一小段話,給我覺得能 拿到我五星好評的賣家的寶貝評價裡面以示感謝和尊敬! 寶貝是性價比很高的,我每次都會先試用再評價的,雖然 寶貝不一定是最好的,但在同等的價位
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.